O Nas

Królewiczaka - Piekarnia i cukierniaFirma rozpoczęła swoją działalność w branży piekarniczo-cukierniczej 23 października 1993 roku pod szyldem "Piekarnia Kaszubska" z siedzibą w Kamienicy Królewskiej, gmina Sierakowice. Wizerunek firmy systematycznie zyskiwał w oczach klientów poprzez stopniowy rozwój.

W 2001 roku wpisano piekarnię do Ogólnonarodowego Rejestru Firm, przyznając jej jednocześnie patent (wyłączność do korzystania ze znaku towarowego jakim jest logo „Królewiczanka”). Z tym wydarzeniem wiąże się zmiana nazwy z "Piekarnia Kaszubska" na "Królewiczanka".

Firma prężnie rozwija się poprzez systematyczne powiększanie parku maszynowego, szkolenia personelu, promocję własnej marki, ale przede wszystkim poprzez utrzymywanie wysokiej jakości naszych produktów. Utrzymanie tej jakości jest możliwe dzięki zastosowaniu najnowszych technologii przemysłu piekarniczego, oraz zastosowaniu surowców najwyższej jakości. Cieszymy się, że te starania doceniają nasi klienci i pozwalają nam na dalszy rozwój.
Rozumiemy jak ważnym czynnikiem w branży Piekarniczo-Cukierniczej jest logistyka. Dbamy więc, by nasze produkty docierały do klienta w idealnym stanie. W tym celu stworzyliśmy flotę wyspecjalizowanych samochodów, które przeszły wszystkie niezbędne testy i uzyskały pozytywną opinię Sanepidu.

Wszystkim dotychczasowym klientom chcielibyśmy podziękować za wspólnie zdobyte doświadczenie, oraz za uznanie dla naszych wypieków. Tych z państwa którzy nie mieli okazji spróbować wyrobów naszej firmy serdecznie zapraszamy do współpracy.

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: r4y.pl

pliki/Krolewiczanka/szablon/logofotter.png
KRÓLEWICZANKA
PIEKARNIA - CUKIERNIA
Ryszard Krause
83-342 Kamienica Królewska
ul. Królewska 61
tel./fax: (058) 681 92 01
e-mail: biuro@krolewiczanka.pl